Köber's - Šunų maistas
Lietuviškai
Latviešu valodā
Naturālā barība
Sausā/pielejamā ar ūdeni barība
Piedevas
Gardumi/uzkodas
Košļajamie gardumi
home → Atsauksmes
Atsauksmes


Įsitikinkite patys mūsų produkcijos sėkmingais rezultatais, peržiūrėję
atsiliepimus ir nuotraukas:

Sveiki, gerb. p.Köber,

Norėtume papasakoti apie mūsų patirtį šeriant Jūsų maistu. Mūsų basetas Bafys (5 metų amžiaus) nuo 2005 yra daug kam alergiškas. Be to, jis visada blogai valgė. Dažnai būvo jog visą dieną nieko nevalgė, dėl ko atsirado skrandžio, žarnyno ir kepenų problemos. Dabar jis visiškai pasikeitė. Už tai Jums didelis ačiu! O dabar apie priežąstis ir poveikį.
2007 m. vėlai vasarą alergija staiga sustiprėjo. Prie viso to prisidėjo skrandžio problemos, kurios tuo laiku ypatingai paaštrėjo. Po to, kai eilinis Bafio maistas iškeliavo į šiukšlių kibirą (nes Bafy jį išvėmė), aš paėmiau į rankas laikraštį  „Unser Rassenhund“, kuriame pamačiau Jūsų reklama. Idėmiai perskaičiau skelbimą, paskambinau ir atsiliepusiai damai, papasakojau savo šuns problemą. Ji mane kantriai išklausė ir tada patarė, pirmiausia pašerti šunį Jūsų Köber‘s Light maistu, kad atsistatytų šuns skrandis ir žarnynas bei susinormalizuotų kepenų veikla. Aš paklausiau šio patarimo ir atsisiunčiau Light maisto bei skanėstų (Leckerchen). Ir čia man nusišypsojo sėkmė.
Tai buvo 2007 metų rugpjūčio 14 d. Kitą dieną vakare aš jau šėriau šunį Light maistu.
Be abejo pradžioje aš buvau įtarus. Bafy iš karto naujo maisto taip pat nenorėjo ėsti. Bet po to pagaliau ištuštino savo dubenėlį su tikru pasitenkinimu. Aš galvojau apie baisiausią, nes paskutiniais mėnesiais po šėrimo šuo apsivemdavo. Krutinė budavo ištepta skrandžio sultimis. Po to imdavo pūsti vidurius, darydavosi silpna arba užkietėdavo viduriai, ypač, jeigu šuo suėsdavo daug. Laimei, tai atsitikdavo labai retai.
Po to kai Bafys suėdė Light maistą aš laukiau, kol atsitiks tai, kas atsitikdavo visuomet. Ir ka as galiu pasakyti? Nieko neatsitiko. Pavalges šuo grįžo prie savo „įprastų reikalų“, ko nebūtų, jei būtų prasidėję skrandžio spazmai. Jis iš tikrųjų Jūsų maistą iš pat pirmo karto lengvai priėmė.
Köber‘s Light yra optimalus Bafy. Spalio mėnesį jis jau mėgavosi nukritusiais vaisiais be jokiu pasekmių. Jis labai noriai ištuštindavo savo dubenėlį, ėdė kasdien, ko nebuvo anksčiau, ėdė tikrai pakankamai (pagal Jūsų lentelę gaudavo 10 puodelių per dieną). Kai kada vakarais gaudavo papildomą porciją ir viskas buvo puiku. Bafys priaugo 4 kilogramus! Ir tie kilogramai taip pasiskirstė, kad išoriskai to visai nesimatė. Veterinaras, turėjęs jį skiepyti pastebėjo tai ir Bafy pasvėrė. Po tokios sėkmės su Light maistu, pagalvojau, kad dėl alergijos reikėtų išbandyti Jūsų Sėkmės Ketvertą ir užsisakiau likusius Supermix GJ ir augalų mišinį Krauter aus der Natur iš parduotuvės Bochume. Taip pat labai greitai turėjau pasipildyti ir Light maisto atsargas, nes pradžioje jo buvau užsisakęs tik keturis kilogramus. Dar niekada per tokį trumpą laiką šuo nebuvo sudorojas keturis kilogramus maisto. Mūsų Bafys tikrai jį pamėgo.
Pradžioje Supermix GJ  Bafiui nepatiko, matyt jis buvo dar per sunkus jo skrandžiui. Šuo pavemdavo ir vis daugiau kasėsi. Su augalų mišinių taip pat sekesi nekaip. Jūsų žmona telefonu patarė kol kas daugiau nieko be Light maisto neduoti. Nežinojau ar tai buvo tikroji priežąstis, bet kaip rekomendavo, taip ir padariau. Buvo rugpjūtis. Pasirodė erkės ir alergija vėl paaštrėjo. Iki to Bafys laikėsi pakankamai gerai. Kovojant su alergija naudodavau titnago miltelius ir žvakių aliejų. Tai gana gerai padėdavo. Bet rugpjūti jau nebepadėjo ir tai. Paaštrėjus alergijai šį kartą pastebėjau kad pas Bafy jau neatsirado storų pūslių, uždegimų ar egzemų. Ir tai jau buvo labai akyvaizdi pažanga. Dėja alergija vis dar pasireikšdavo bjauriais kailio lopais pažąstyse, ant kojų ir pėdų. Nuo 2005 metų Bafys turėjo drėgnus sukietėjimus ant letenų. Šią vasarą jie pirmą kartą buvo sausi. Bet vėl atsirado raudonos dėmės. Pažeista pilvo ir kelių vidinės pusės oda. Tačiau tai buvo geriausia vasara nuo 2004 metų. Bafys buvo maitinamas tik Köber‘s Light maistu ir skanėstais (Lekerchen). Spalio viduryje jau ne vien mano nuomone buvo, kad alergija palengvėjo. Aš dar kartą nufotografavau pažeistas kailio zonas. Palyginęs jas su rugpjūčio 12 dienos nuotraukomis, aš visdėlto nustačiau, kad yra pagerėjimas. Tai nebuvo aiškiai pastebima, bet tai jau reiškė jog pažanga yra!
Kai atėjo laikas vėl pirkti maistą aš paėmiau abi nuotraukas ir parodžiau Jūsų poniai Walter. Ji buvo taip sužavėta, jog tuoj pat  „konfiskavo“ jas iš manes, kad parodytų Jums. Aš, be abejo, nebuvau prieš.
Bafys narsiai kovojo su alergija visą vasarą ir rudenį. Alergija laikėsi tam tikrose ribose, kartais žengdavo žingsnelį į priekį, bet po to visada sekdavo du, trys žingsnius atgal. Rudos vietos sumažėjo. Skrandis ir žarnynas visiškai susitvarkė. Bafys vėl atgavo savo geriausią formą. Nuo to laiko, kai pradėjome šerti Jūsų maistu, Bafys turėjo ir vidurių užkietėjimą ir paleisdavo vidurius, bet daugiau nebuvo vidurių pūtimo, pilvo raižymo. Jis daugiau nevemia, pranyko blogas burnos kvapas. Jo smakras dabar visada sausas, buvusios egzemos pasmakrėje išnyko. Kepenys susitvarkė. Taigi viskas puiku.
Dabar Bafys gauna pilną Sėkmės Ketvertą. Dabar jau gerai valgo Supermix GJ maistą ir augalų mišinys Krauter aus der Natur jam nekenkia. Sėkmės Ketvertu šunį šeriame jau nuo gruodžio 12 dienos, tik dabar jis gauna jo mažiau. Alergija kartais vėl pasireiškia. Purškiame jį nuo dulkių erkučių, dėl to jos beveik netrukdo, tačiau vis atsiranda lengvi odos paraudimai, nes ne visur pasiseka išpurkšti. Šiuo metu Bafys į tai reaguoja ne taip aštriai, kaip ankščiau. Jo kailis ankščiau labai greitai tapdavo tamsiai rudas, dabar jis tik lengvai paruduoja. Bafio kūnas tikrai keičiasi. Reikia tik kantrybės. Mes einame teisingu keliu ir tikrai pasieksime tikslą. Svarbu, jog vyksta kažkas teigiamo. Ir tai, kas man buvo svarbiausia, išgydyti Bafy skrandį ir žarnyną, jau padaryta. Jam daugiau nereikia vaistų ir tai yra labai puiku. Esu įsitikinęs, kad Jūsų maistas šunims yra geras, beje, taip pat ir dėl savo kainos bei kokybės santykio. Jį drąsiai galima rekomenduoti kiekvienam.


Širdingai Jums dėkoju
Foto 1: 12.08.2007, Trys dienos prieš Köber‘s Light. Bafys jaučiasi blogai. Stipri alergija, skrandį raižo, kepenys streikuoja.

Foto 2: 07.09.2007, Dabar jau geriau! Skrandžio daugiau neberaižo.

Foto 3: 26.01.2008, Viskas vėl puiku! Skrandis, kepenys ir žarnynas susitvarkė. Alergija nyksta. Ačiu!

Foto 1: Probleminės zonos.

Foto 2: Tai tikrai neįtikėtina ir įtikinama!Gerb. p.Köber,

Pasinaudodamas proga norėčiau Jums širdingai padėkoti!
Prieš porą metų, ieškodamas maisto savo trijų metų šuniui, radau Jūsų bendrovę. Į Jums nusiųstą elektroninį laišką gavau greitą ir išsamų atsakymą ir paklausiau patarimo. Nuo 2006 mes šeriame šunį tik Köber‘s Light maistu. Nuo tada tokie dalykai kaip skrandžio problemos ir niežai mums yra svetimi. Šuo spindi džiaugsmu ir jam Köber‘s Light labai patinka.

Su geriausiais linkėjimais!Gerb. p.Köber,

Aš turėčiau kada nors su Jumis susitikti ir pats paspausti Jums ranką.
2004 metų lapkrity savo Aaroną iš jo buvusio šeimininko paėmiau beviltiškos būklės.
Oda ir kailis buvo pažeisti, jame nebuvo jokios energijos. Ilgą laiką aš pats jį bandžiau gydyti. Injekcijos, dietiniai maistai ir t.t. Geriau nepasidarė....
2008 metų pradžioje intenete netyčia radau Jūsų puslapį. Po to, kai viską įdėmiai perskaičiau, užsisakiau du maišus Auslese maisto (turiu tris aviganius).
Kai maistas atvyko aš buvau skeptiškai nusiteikęs (jau tiek daug buvau išbandęs).
Bet kas nerizikuoja, tas nelaimi. Taigi visi mano šunys gavo Auslese maistą. Apytikriai po 6 savaičių Aarono kailis pamažų atgavo blizgesį, lėtai, bet užtikrintai ėmė nykti odos pažeidimai.
Aš esu toks patenkintas Jūsų produktu, kad šunis šersiu tik šiuo maistu. Visi mano šunys labai mėgsta šį maistą ir jų kailis dabar žvilga. Šią vasarą aš nufotografavau savo šunį ir norėčiau nuotrauką parodyti Jums.

Gerb. Köber‘s šeima,

Mes galime paskelbti apie sėkmę ir esame be galo dėkingi Jūsų maistui.
Mes turime 3 metų prancuzų buldogo patelę Franz. Nuo pat gimimo ją lydi odos problemos. Nušiuręs, bespalvis kailis, išsišėrimas, niežai ir t.t. Ji nuolatos buvo nerami. Po begalinių vaistų paieškų ir ypač brangių apsilankymų pas veterinarą internete radau Jūsų maistą. Nuo Kalėdų šeriame šunį Sėkmės Ketvertu ir galime jau nesigėdyti „nuogo“ šuns bei džiaugiamės žvilgančiu kailiu ir ramiu, gražiu šunimi.
Dabar mes planuojame pakeisti maisto rūšį. Ką Jūs galėtumėte parekomenduoti?
Dar kartą dėkui už šį nuostabų maistą.

Nuoširdžiausi linkėjimaiGerb. Köber‘s šeima,

Mūsų 7 mėnesių amžiaus Fideliui prieš penkias savaites buvo nustatyta kasos liga. Veterinaras paskyrė dietinį maistą, kuris turėjo padėti. Po to, kai visą savaitę šuo kentėjo nuo viduriavimo, po daugelio bemiegių naktų, veterinaras patarė šerti šunį fermentais ir veliau dar kartą pasitiktinti sveikatą. Aš ilgai ieškojau internete ir aptikau Jūsų maistą. Jau keturias savaites Fidelis ėda Köber‘s Light su laukiniais augalais Krauter aus der Natur, bei kartas nuo karto, gauna skanėstų (Lekerchen). Ir ką Jūs manot? Paskutinis patikrinimas šią savaitę parodė nuostabius rezultatus. Viskas susitvarkė, Fidelis per dieną padaro nedaugiau nei dvi-tris kietas „krūveles“, priaugo svorio ir jaučiasi aiškiai geriau.
Aš padarysiu Jūsų maistui reklamą, pasakydama, kad „aš džiaugiuosi, jog yra Köber‘s“.

Geriausi linkėjimaiSveiki!

Norėčiau papasakoti apie savo šunį, kuris jau šuniuko amžiuje turėjo egzemų ir niežus. Ivairaus maisto rūšių kaitaliojimas į dietinius, gydymas kortizonu ir antibiotikais nieko nedavė. Niežai liko, kailis nušiuro, kai kur dalinai išnyko. Šunį sekina pažeistų odos vietų nemalonus kvapas. Mes daugiau nebežinojom, ką ir daryti. Ir tuomet aš netyčia užtaikiau ant Köber‘s maisto. Nenorėjau praleisti kažko neišbandyto, todėl tiesiog ėmiau ir užsisakiau. Mūsų šuo tęsė veterinarinį gydymą. Aš ignoravau veterinarės „gerą patarimą“ šerti jį arkliena ir šėriau Köber‘s maistu. Niežai išnyko, žaizdos gijo, kailis tapo švelnus ir žvilgantis. O vakar kai atvykome į gydyklą, veterinarė norėjo pradėti leisti injekcijas, bet nepatikėjo savo akimis, kai pamatė, kad mūsų šuo daugiau neturi jokių ligos simptomų. Tuoj pat buvo išmesti visi vaistai ir apie injekcijas daugiau negalėjo būti net kalbos.
Galiu tik patarti visiems, turintiems naminių gyvūnų, nuo pat vaikystės šerti juos Köber‘s produktais.

Nuoširdžiausi linkėjimaiLaba diena,

Aš taip pat norėčiau papasakoti apie savo patirtį su Jūsų maistu.
Turiu maža kalytę mišrūnę iš Ispanijos, kuriai jau čia Vokietijoje atsirado stiprūs niežai. Tikriausiai dėl gyvenamosios vietos pakeitimo. Išbandėme daug maistų, tikrai daug, aišku, nekeitėme kas savaitę, bet maitindavome tam tikrą laiką. Pirmomis 2-4 savaitėmis daugiausia būdavo gerai, poto vėl atsirasdavo niežai. Po kai kurių maisto rūšių šuo pradėdavo kasytis jau po 1-2 dienų. Per internetą susiradau Köber‘s. Aš abejojau, nes nuolat būdavau nuviltas, ir ištikrųjų Köber‘s taip pat netikėjau.
Užsisakiau nedidelį Sėkmės Ketverto kiekį. Prasidėjo lengvas vidurių suskystėjimas, bet kadangi apie tai buvo parašyta ant pakuotės, kad pradžioje taip gali atsitikti, todėl nepergyvenome. tada dar pagalvojau – „na ir gera pradžia“. Bet, o stebūklas, niežai pamažu išnyko, išmatos susitvarkė. Köber‘s maistu šeriu šunį jau beveik pusmetį ir galiu pasakyti, kad šis maistas man tapo stebūklu. Mano kalytė dabar gali gyventi kaip normalus nealergiškas šuo, be kortizono tablečių. Niežai išnyko. Esu toks laimingas. Kaip paskatinimą duodu skanėstą Köber‘s Lekerchen ir kaip ypatingą paskatinimą – Köber‘s mėsos kasnelius. Abu juos ji lengvai suvirškina. Šiuo metu ji jaučiasi taip stabiliai, kad retkarčiais pamaloniname ir kitokiais skanėstais, nors ir labai retai. Norėčiau kiekvienam šuns šeimininkui parekomenduoti išbandyti Köber‘s Sekmės Ketvertą. Gal jis padeda ne kiekvienam šuniui, bet pabandykite jį be baimės. Mano kalytei jis tikrai padėjo. Greičiausiai įsigysiu dar vieną šuniuką. Jis, be abejo, taip pat bus maitinamas Köber‘s. Sakau AČIU firmai Köber‘s.
Nėra nieko gražiau, kaip sveikas šuo be niežų ir švelniu bei žvilgančiu kailiu.Gerb. p.Köber,

Mes turime šešių su puse metų šunį. Prieš pusantrų metų prasidėjo jo ligos. Niežai, egzemos, uodegos kailis visai išnyko. Galvos srityje taip pat dingo kailio danga, kaip ir galinėje kūno dalyje. Dabar žiūrint iš nugaros atrodo lyg šuo būtų su raitelio kelnėmis. Beveik A4 formato dydžio plotai ant juosmens užbaigia šį apgailėtiną vaizdą. Vizitai pas veterinarą nedavė jokio rezultato išskyrus brangų gydymą kortizonu. Kolega iš darbo papasakojo apie jūsų maistą. Kai šią vasarą pradėjome šunį šerti jūsų maistu, jau beveik nieko nesitikėjome. Bet praėjus mėnesiui po pirmojo šėrimo Köber‘s dietiniu maistu Light kartu su Köber‘s laukinių augalų mišiniu mes pastebėjome pirmus pagerėjimus. Labai lėtai nuogos vietos apaugo kailiu, akys vėl ėmė žvilgėti, niežai dingo ir šuo tapo žymiai gyvybingesnis. Dabar, po šešių mėnesių, jis vėl tapo tokių, kokių buvo seniau ir kailio problemos jau vos pastebimos. Šiuo laišku mes norime padėkoti už pagalbą kovojant su mūsų šuns kailio bėdomis. Mes rekomenduosime jūsų maistą visiems šunų šeimininkams, kurių šunys turi tokių pačių problemų.

Pagarbiai.

Žiurėkite foto 21.11.2000
  
„Nelaimė ant keturių kojų“
Hovavarto patinas 6 su puse metų, sunki alergija ir plaukų slinkimas.
Foto: 2000 birželis.
„Išvaduotas iš kančių“
Po šėrimo deriniu „Sėkmės Ketvertas“
visiškai išgijęs
, su žvilgančiu kailiu.
Foto:
2000 spalis.Gerbiama Köber‘s šeima,

nuo 1997 metų (jau 5 metai) mūsų vakarų Škotijos baltasis terjeras Mindi turi problemų dėl egzemų, stiprių niežų, odos patamsėjimų ir smarkių išsišėrimų šonuose, ant sprando, nugaros ir letenų.
3 veterinarai nesėkmingai bandė padėti Mindi. Buvo padaryti kraujo, odos tyrimai, biopsija.
Injekcijos, tepalai, medikamentai ir įvairūs maistai niekuo nepadėjo.
Jeigu kada ir pagerėdavo, tai neilgam. Išlaidos augo – Mindi sirgo toliau. Ji tapo stora ir nejudri nuo kortizono – nenorėjo daugiau nei žaisti, nei bėgioti.
Veterinaro laukiamajame, vartydamas laikraštį apie gyvūnus, radau Jūsų skelbimą. Negalėjau neišbandyti visko, kas galėtų pagelbėti mano šuniui, todėl prieš pusę metų apsilankiau Jūsų parduotuveje.
Paklausęs patarimo nusipirkau dietinį maistą Light, laukinių augalų mišinį Krauter aus der Natur
ir mėsos skardinėje Fleisch menu fur Hunde. Kol Mindi priprato prie naujo maisto nuolatos turėdavau į dietinį Light įmaišyti truputį mėsos iš skardinės. Dabar ji gauna tik Light su laukinių augalų mišiniu.
Rezultatas: Mindi vėl linksmas šuo. Oda vėl atrodo sveikai ir kailis atsistatė. Aš įsitikinau Jūsų produktų kokybe ir tvirtai laikausi šuns šėrimo dietos. Rekomendavau Jūsų įmonę kitiems šunų šeimininkams, kurie taip pat galėtu įsitikinti maisto efektyvumų iš mūsų Mindi sveikatos pagerėjimo. Taip pat didelis ačiu už Jūsų kompetetingus patarimus ir sėkmės Jūms ir Jūsų įmonei.

Pagarbiai.

Foto 12.04.2000
Kalytė Mindi
5 metų amžiaus, su stipriai išsišėrusiu kailiu,
paraudimais, opomis ir niežais.
Kalytė Mindi
Po šėrimo deriniu „Sėkmės Ketvertas“ visiškai išgijusi, su puriu, žvilgančiu kailiu.Gerb. Köber‘s šeima,

Pirmoje nuotraukoje, nupaveiksluotas mūsų šuo 1998 metų balandžio pabaigoje, kaip tik prieš tai, kai mes pilnai perėjome prie Köber‘s produktų. Šuo turėjo aiškiai matomų, sunkių odos problemų, niežtinčias egzemas (ant nugaros ir šonų). Dėl pastovių niežų, žaizdų ir skausmo šuo buvo neramus, nervingas, labai dažnai viduriavo, dėl ko neteko svorio. Kai eilinis veterinaras jau niekuo negalėdavo padėti, mes vis ieškodavome kito. Tačiau padėti negalėjo mūsų šuniui niekas. Buvo nustatomos vis naujos diagnozės, išrašomos vis didesnės sąskaitos, bet šuns savijauta negerėjo. Kolegos ir žinomas šunų dresuotojas patarė leisti šuniui kuo daugiau plaukioti („atseit tai sveika jo odai“), daugiau vedžioti lauke. Bet apie maisto pakeitimą nekalbėjo niekas. Prie viso to mes buvome priversti pristabdyti savo karjerą sporte, kurią taip daug žadančiai pradėjome, nes šuo daugiau negalėjo pakankamai susikaupti. Tada man net mintis nešovė, kad išsigelbėjimas gali slypėti maisto pakeitime. Aš jau daugybę kartų buvau išbandęs brangius ir garsius produktus, bet rezultatas buvo vienodas. 1998 metų balandžio pradžioje mūsų veterinaras siūlė pasirinkti, arba keturioms savaitėms atiduoti šunį jo žiniai ir kas kartą mokėti po 150 DM už gydymą ir vaistus (injekcijas nuo niežų, tabletes nuo žaizdų skausmo, tepalus ir miltelius žaizdoms), arba šunį užmigdyti. Migdymo norėjau bet kokiomis priemonėmis išvengti. Tuomet prisiminiau žinutę apie Köber‘s įmonę "SV" laikraštyje. Ten skaičiau apie maistą, kuris galėtų padėti esant odos problemoms. Pagalvojau, kad verta išbandyti. Tą pačią popietę mes nuvažiavome į Wattenscheid esančią parduotuvę ir tuoj pat sulaukėme daugybę patarimų. Buvau labai skeptiškai nusiteikęs. Žinojau, jog kiekvienas pardavėjas nori parduoti savo prekę, o aš jau buvau išbandęs daug visko, todėl man patarimai jau buvo įgrisę. Vis dėlto nusprendžiau maistą išbandyti. Grįžau namo su dideliais maišais dietinio maisto Light, Supermix GJ ir didele bonkute laukinių augalų Krauter aus der Natur. Ištisas keturias savaites šuo gaudavo (savo pažeistam skrandžiui atstatyti) tris kartus per dieną mažas dietinio Light porcijas su trupučiu laukinių augalų ir porą kartų Supermix GJ maisto. Buvau tikrai maloniai nustebintas, kai jau per pirmąjį maitinimą nauju maistu šuo labai noriai pavalgė. Iki tol mano šuo buvo labai išrankus. Jau po šešių savaičių pasirodė pirmieji rezultatai. Egzemos užgijo, oda atsistatė, kailis sustiprėjo ir pagražėjo, nustojo slinkti plaukai, viduriavimas dingo jau po poros dienų, šuo tapo pastebimai ramesnis. Matydamas tai, jau po trijų mėnesių vėl grįžome į treniruočių aikštelę. Po šešių mėnesių nutraukiau šėrimą dietiniu Light maistu. Sumažinau Supermix GJ ir laukinių augalų mišinio kiekius. Antros dalies nuotraukose mūsų šuo matosi toks, koks jis yra dabar – beveik po dešimties mėnesių. Dabar jis ramus ir stiprus. Jis rodo toki norą dirbti, kokio aš pas jį dar nesu matęs. Dantys atrodo pastebimai geriau (dantų apnašos dingo), nemalonus kvapas iš burnos dingo. Dabar jis yra labai aktyvus įprastose šunų sporto rungtyse ir labai norisi, kad jis tokiu ir liktų. Ar galėjo įvykti toks sveikatos pagerėjimas ir sportinių rezultatų pasiekimas be perėjimo prie Köber‘s? Hm... Dar vis abejojau. Tačiau kai prisimenu veterinaro žodžius apie šuns užmigdymą, abejones galima vienareikšmiškai atmesti. Man buvo sunku patikėti, kad visos sveikatos problemos slypėjo šuns maiste, ir kas mane labiausiai siutina, kad niekada apie tai anksčiau nepagalvojau. Ar aš rekomenduočiau Köber‘s? Taip, be abejonių. Rekomenduočiau nuoseklų perėjimą prie šio maisto, o taip pat didelės kantrybės (niekas neatsitiks iš karto šiandien ar rytoj), truputį kailio priežiūros su šukomis ir šepečiu. Ir jokiu budu negrįžkite prie seno pasirodžius pirmiesiems pagerėjimo ženklams. Pradžioje tikrai nebus lengva šunį pripratinti laikytis tokios dietos, bet dėl tokių rezultatų tikrai verta!!!

Širdingai dėkoju.

Žiurėkite foto 01/03/1999
Vokiečių aviganis Diego
su kailio problemomis, niežais ir egzemomis. Turėjo būti užmigdytas.
Vokiečių aviganis Diego
po šešių mėnesių šėrimo deriniu „Sėkmės ketvertas“, visiškai pasitaisęs. Diego vėl sveikas ir gyvybingas.Niufaundlendas Bommel
su odos problemomis, niežais ir apgraužtomis letenomis.
Niufaundlendas Bommel
po penkių mėnesių šėrimo deriniu
„Sėkmės ketvertas“, visiškai pasitaisęs. Kailio danga, ypač ant letenų, vėl žvilganti, niežai išnyko.
   
Vokiečių aviganis Qusko tarnybinis policijos šuo su stipriu odos paraudimu, spuogais, nušiurusiu kailiu ir niežais.
Vokiečių aviganis Qusko tarnybinis policijos šuo jau po keturių savaičių šėrimo deriniu „Sėkmės ketvertas“, visiškai atsistatęs ir pasitaisęs. Odos paraudimai išnyko. Patinas vėl judrus ir kupinas jėgų.
Gerb. Köber‘s šeima,

rašau Jums šį laišką, kad praneščiau, kaip esame patenkinti Jūsų produkcija. Nuo to laiko, kai mes susipažinome su Jumis šunų parodoje Dortmunde 2002 metais, šeriame savo šunį Köber‘s eriena su ryžiais ir jautiena ir ėriena su ryžiais maistu, kuri šuo labai mėgsta. Tą patį mes girdime iš kitų šunų šeimininkų, kuriems rekomendavau Jūsų maistą. Kai kurie iš jų sako, kad dabar jų šuo suėda viską iki paskutinio trupinio, ko nebūdavo anksčiau. Aš rekomenduoju Köber‘s Supermix GJ, dietinį Light ir augalų mišinį Krauter aus der Natur šunims, turintiems odos problemų, kenčiantiems alegiją nuo maisto, turintiems chroniškus niežus, šunims su jautriu skrandžiu (vėmimu,viduriavimu),o taip pat turintiems viršsvorį. Beto, mano žmona pastebėjo, kad 15 kg ėrienos su ryžiais maišo mums užtenka ilgiasniam laikui nei kitų gamintojų sauso maisto. Taip pat labai gerai, kad Jūs siunčiate maistą per UPS pašto bendrovę, kad šunų šeimininkai maistą gali užsisakyti tiesiogiai iš Jūsų, taip atkrenta nereikalingos išlaidos sandėliavimui ir nebera rizikos, kad maistas suges sandėliavimo metu, kas man yra buvę. Dar vienas Jūsų produktų pranašumas yra tas, kad jis gaminamas Vokietijoje.

Tegul Jūsų produktų kokybė išlieka!Gerb. p.Köber,

Prieš keletą savaičių mes parašėme Jums laišką su klausimu, ar galite padėti septynių su puse metų (apie 20kg svorio) šuniui. Prieš 6 metus mūsų Bodys buvo iškastruotas ir nuo to laiko prasidėjo problemos su kailiu. Jūs pasakojote, kad pakeitus maistą į Jūsų galimas palengvėjimas ar net visiškas išgyjimas.
Nuo gegužės 24 dienos mes šeriame Boby, kaip ir rekomendavote, duodame išskirtinai 2 kartus per dieną Supermix GJ (vieną puodelį), dietinį Light (3 puodeliai) o taip pat pusę arbatinio šaukštelio augalų mišinio Krauter aus der Natur. Dabar, po beveik 7 savaičių matomas aiškus pagerėjimas. Kailis jau neatrodo toks nušiuręs ir kai kuriose vietose ant nugaros jau ima žvilgėti, be to jis numetė svorio. Norėtume ir toliau šerti Boby Jūsų maistu. Dar turime apie 11 kg dietinio maisto Light ir apie 2 kg Supermix GJ. Šio mėnesio 23 dieną mes išvykstame autobusu atostogauti. Tačiau toks kiekis maisto netilps į jokį mūsų lagaminą. Ar galetume visą šį laiką kol atostogausime šerti vien tik Supermix GJ?

Su geriausiais linkėjimaisGerb. Köber‘s šeima,

Mes turime mažą mopsų vadą ir turėjome didelę problemą su vienu mūsų patinėliu. Po varginančios parodos, nuo stipraus vasaros karščio jį smarkiai išbėrė. Ant viso kūno atsirado spuogai, tose vietose išnyko kailio danga. Jo snukis buvo išbertas drėgnomis egzemomis. Vizitas pas veterinarą baigėsi antibiotikų išrašymu ir diagnoze: šuo linkęs į odos problemas.  Tokia veislė, todėl šuo visą gyvenimą turės problemų su oda. Po gydymo vaistais bėrimas truputį sumažėjo. Veterinaras pardavė man žinomos amerikiečių firmos dietinio maisto (109 DM už 15 kg). Maistas nepadėjo. Po keturių savaičių turėjau grįžti pas veterinarą, nes karštyje išbėrimas vėl pasikartojo. Šuo „kraujavo“ tikraja to žodžio prasme ir atrodė, kad jam neurodermitas. Tomis dienomis gavau pabandymui jūsų Supermix GJ, dietinio maisto Light ir laukinių augalų mišinio. Juos sušėriau tik tam , kad ištuštinčiau pakuotes...
Kitą savaitę buvo sutarta atlikti biopsiją. Veterinaras manė, jeigu jo dietinis maistas nepadeda, reiškia problema yra ne maiste. Iki to laiko jau buvau sušėręs apie 7 kg veterinaro duoto maisto.
Taigi po 2 dienų šerimo Köber‘s maistu pranyko spuogai. Tik savo užrašų dėka, pastebėjau, kad vienintelis dalykas, ką aš pakeičiau, buvo maistas. Diena po dienos ir jau mačiau pagerėjimą. Dabar po 4 su puse savaičių mano Joe oda ir kailis, nežiūrint į dalyvavimą daugelyje parodų ir vasaros karščius, visiškai susitvarkė. Oda daugiau neberausta, plotai be plaukų vėl apaugo kailiu. Prisipažįstu, jog nepatikėčiau, jeigu man kas pasakytų kad taip atsitiko pakeitus maistą. Daug gerų atsiliepimų sužadino mano smalsumą ir maistas buvo paskutinis šansas padėti mano šuniui, nesiimant drastiškų priemonių. Biopsiją aš atšaukiau, bet veterinaro įtikinti nesugebėjau. Gerai, kad jis nebuvo prieš jog aš išsprendžiau problemą be jo pagalbos taip paprastai. Mano laišką taip pat galite panaudoti kaip rekomendaciją. Aš tikiuosi, kad daugelis šunų šeimininkų įsitikins, kad ne šunų veislė yra kalta dėl tokių bedų, o tiesiog didelė dalis ivairaus maisto kenkia mūsų šunims. Pastebėjau kad, Premium ar Superpremium maistas ir didelė jų kaina dar negarantuoja geros kokybės. Dabar Köber‘s maistu aš šersiu visus penkis savo šunis, taip pat norėčiau padėkoti Jums ir visų pirma poniai Jahn, kuri mums parūpina mastą ir dalinasi savo patirtimi.

Su geriausiais linkėjimaisGerb. p.Köber,

Mes turime du amerikiečių Stafordšyro terjerus, 21 mėnesių kalytę ir 13 mėnesių patiną.
Kai patinas buvo 6 mėnesių, ant jo odos pastebėjome spuogų. Šiose vietose nuslinko kailis. Veterinaras jį gydė antibiotikais, tepalais ir spec.voniomis, bet pagerėjimas buvo trumpalaikis. Po to sekė biopsija. Nieko nenustatydavo ir mes vėl atsidūrdavome ten, nuo kur pradėdavome. Po kelių didelių veterinaro sąskaitų, daugelio maistų keitimų ir jokių pastebimų rezultatų, mes atsidūrėme ant nevilties slenksčio.
Kai peskaitėme laikraštyje Jūsų skelbimą, tai tapo mūsų paskutine viltimi. Po intensyvaus ir informatyvaus pokalbio telefonu, apsisprendėme išbandyti Köber‘s maistą. Tada vis dar buvome nusiteikę skeptiškai. Su pirma siunta mes gavome maišą Supermix GJ, maišą dietinio maisto Light ir augalų mišinio Krauter aus der Natur.
8 savaites šunį šėrėme šiuo deriniu ir nedavėme nieko papildomai. Po trijų mėnesių šerimo rezultatai buvo tiesiog neįtikėtini! Nesimatė nei vieno spuogo, kailis žvilgėjo kaip niekad prieš tai. Mūsų kalytė dabar gauna taip pat tik šį maistą. Kiekvienas, pamatęs šunį, žavisi jo šilkinių, žvilgančiu kailiu.
Dėl to norime dar kartą širdingai Jums padėkoti, kad su Jūsų pagalba išsprendėme labai didelę problemą. Mūsų šunų valgiaraštyje Köber‘s bus visada 1 –oje vietoje.Taip pat visiems savo draugams ir pažistamiems rekomenduosime Köber‘s maistą.

Nuoširdžiai JūsųGerb. Köber‘s šeima,

Šių metų sausį mes papasakojame Jūms mūsų rūpesčius ir pastebėjimus dėl 9 metų aviganio patino.
Jau 2 metų amžiuje jam nustatė odos alergiją. Šios alergijos labiausiai pasireikšdavo vasarą. Pirmiausia mes pabandėme pakeisti maistą. Nuo 5-ių metų problemos tik didėjo. Be išsišėrusio kailio, padrėkusios odos, dar atsirado taip vadinama „dramblio oda“ dideliais lopais ant pilvo ir krūtinės. Veterinaras nustatė, kad vienintelė galimybę padėti šuniui kortizono injekcijomis. Injekcijų reikėjo vis daugiau. Dietiniai maistai ir visokiausi papildai mūsų šuns sveikatai niekuo nepadėjo. Po vieno draugiško telefoninio pokalbio su Jumis, gavome šėrimo planą maistu Köber‘s Supermix GJ, dietiniu Light ir laukinių augalų mišiniu Krauter aus der Natur. Gal mes dėl karčios patirties buvome labai nekantrūs? Jau po 6 savaičių mes vėl paprašėme Jūsų patarimo. Jūs patarėte šerti šunį tik Köber‘s Light, kadangi šuo gana ilgai gaudavo kortizono injekcijas ir jam reikia daugiau laiko atsistatymui. Po kurio laiko mūsų šuns būsena labai pagerėjo. Jis daugiau nesikasė, kailis ėmė žvilgėti, krūtinė ir nugara apaugo kailiu. Jis visada blogai valgė, bet Köber‘s maistas jam labai patinka. Dėl to norime Jums širdingai padėkoti, kad su Jūsų pagalba išsprendėme didžiulę bėdą.

Su geriausiais linkejimaisGerb. Köber‘s šeima,

Mūsų Ronnii yra 3.5 metų amžiaus auksaplaukis retriveris. Nuo 10 gyvenimo savaitės jis serga sunkia odos liga. Mūsų veterinaras atliko daugybę alerginių testų ir Ronni gavo begalę injekcijų, kurios deja niekuo nepadėjo. Nežinojome ką ir daryti. Kartą, apsilankymo pas veterinarą metu, laukiamąjame mums pakliuvo į rankas laikraštis, kuriame buvo Jūsų skelbimas. Tą patį vakarą mes griebėmes šio šiaudelio ir užsakėme Jūsų maisto (dietinio Light, Supermix GJ ir augalų mišinio). Šėrėme tiksliai pagal nurodymus, tačiau pirmas dvi dienas Ronni maisto atsisakinėjo. Dabar jau ėda jį su apetitu.
Įvyko tai, ko mes niekada nesitikėjome. Po 4 savaičių užgijo visos drėgnos, niežtinčios žaizdos. Mūsų Ronni jaučiasi gerai kaip niekada. Pagaliau po 3 su puse metų tik per 4 savaites mes turime visiškai sveiką šunį.
Mes tikrai rekomenduosime Jūsų maistą ir kitiems. Patys liekame Jūsų ištikimais klientais.

Širdingi linkėjimaiGerb. p.Köber,

Pirmiausia noriu Jums pranešti, kad mūsų ilgaplaukio aviganio oda ir kailis dabar yra labai geros būklės.
Praėjusį rudenį krutinės ir pilvo srityje atsirado piodermija (gendančios odos liga). Savaitėmis šuo buvo gydomas antibiotikais ir spec.voniomis. Po gydymo nutraukimo simptomai vėl atsinaujindavo. Kortizonas atrodė vienintelė terapijos priemonė, kurios aš stengiausi išvengti ir ėmiau galvoti apie maisto pakeitimą.
Po labai draugiško ir informatyvaus pokalbio telefonu, pradėjau šerti savo šunį, Jūsų rekomenduotu, dietiniu maistu Light ir nustojau duoti įvairius gardumynus, kaulus ir t.t. Po 6 savaičių pasirodė pirmieji pagerėjimai – nemalonus kvapas dingo(jis paprastai buna sergant piodermija). Šuo mažiau kasėsi ir pamažu ėmė atgauti formą. Krutinės ir pilvo plaukai ataugo. Po dar vieno pasitarimo su Jumis į dietinį Light maistą įmaišėme Supermix GJ, kad patikrintumėme jautrumą ar galimą alergiją. Tai nesuteikė jokio matomo pablogėjimo, todėl visus praėjusius 6 mėnesius šėrėme jį dietinio Light ir Supermix GJ maistų mišiniu.
Žinoma, neduodavau jokių skanėstų, išskyrus Jūsų rekomenduotus džiovintos mėsos kasnelius.
Dabar patino išvaizda yra nepriekaištinga, jo kailis žvilga kaip prieš ligą, kurią mes su kantrumu, meile ir su Jūsų praktiškais patarimais nugalėjome.

Ačiu Jūms nuo mūsų šunio TAREKoGerb. p.Köber,

Po to kai jau beveik metus Jūsų Köber‘s Supermix GJ maistą savo klinikoje naudoju terapijos tikslais, atėjo laikas Jums papasakoti apie pasiektus rezultatus.
Galiu papasakoti apie neįtikėtinus išgyjimus šunų, turėjusių odos problemų, tokių kaip niežai ir egzemos. Šunims, kuriems dėl savo odos problemų buvo reikalingas gydymas kortizonu, siūliau Jūsų Köber‘s Supermix GJ maistą. Greičiausiai priežąstis yra šių šunų alegiškumas konservantams. Gausus kailio slinkimas ir chroniškas viduriavimas daugumoje atvejų taip pat buvo pagydomas pakeitus maistą į Köber‘s.
Tokie rezultatai po 4-8 savaičių šėrimo yra tikrai nuostabūs ir šunų šeimininkai yra labai patenkinti.
Tie šunų šeimininkai, kurie netikėjo, kad jų šuns „ligos“ priežąstis buvo neteisingas maistas, po kurio laiko vėl grįždavo prie „įprasto“ maisto. Bet tai nesitęsdavo ilgai ir senos ligos grįždavo.
Dabar Jūsų maistą skirsiu šunims su skrandžio, žarnyno ligomis ir diabetu.

Su širdingais linkėjimaisGerb. Köber's šeima,

Naudodamasis proga norėčiau papasakoti apie savo patyrimą su Jūsų maistu. Aš turiu amerikiečių Stafordšyro terjero kalytę, kuri nuo 8 savaičių amžiaus yra tiesiog aptekusi egzemomis. Jos išplito po visą kūną, o labiausiai akių srityje. Nesveikos vietos buvo tiriamos daugelio veterinarų ir apie 6 mėnesius gydomos įvairiais būdais. Tai nedavė jokių rezultatų ir niekas negalėjo man konkrečiai atsakyti kokia liga užpuolė mano šunį. Po 3000 DM gydymo išlaidų , paklausęs draugo patarimo, kaip paskutinę viltį, aš pakeičiau maistą. Pirmiausia šėriau dietiniu Light maistu ir pagaliau Supermix GJ. Po maždaug 8 savaičių pasirodė pirmieji pagerėjimo požymiai, dar po 4 savaičių išgyjimas siekė 75%. Dabar, po 6 mėnesių, mano šuo stovi prieš mane su žvilgančiu kailiu, aiškiu žvilgsniu ir sveika oda. Ji yra visiškai sveika ir kiekvieną naktį budi kaip sarginis šuo, pilna jėgų ir ištvermės. Jums nuo manes didelis dėkui!

Aš lieku Jūsų ištikimas klientasGerb. Köber's šeima,

Jau 20 metų, aš (o prieš tai mano tėvai) šeriu savo šunis išskirtinai Jūsų produkcija. Iki šiol geriausiai mano šunims tiko Supermix ir Auslese maistas. Visą šį laiką mano šunys neturėjo problemų su nušiurusiu kailiu ar plaukų slinkimu. Odos ligos taip pat buvo jiems svetimos. Tačiau mano 7 metų aviganę Yama nuo pat mažens kamavo viršsvoris ir ausų uždegimas. Visi veterinarai sako, kad šunys su viršsvoriu gali gyventi ir neskiria jokių vaistų. Joks pašaro pakeitimas nepadėtų, nes tai yra medžiagų apykaitos sutrikimas. Ausų uždegimas taip pat iki galo nebuvo išgydytas. Kremai ir tepaliukai padėdavo tik trumpam, po to ji vėl imdavo kasytis iki kraujų. Aš jau buvau netekęs vilties. Pastovūs vizitai pas veterinarus ėmė įtakoti mano ir mano šuns gyvenimą. Po pokalbio su Jumis, man patarėte iki šiol duotą Supermix maistą maišyti su dietiniu Light ir kasdien duoti po pusę arbatinio šaukštelio laukinių augalų mišinio Krauter aus der Natur.
Nežiūrint į tai, kad aš visada labai vertinau Jūsų maistą, buvau nusiteikęs skeptiškai. Tiesiog negalėjau įsivaizduoti, kad nuo to galėtų išnykti riebalai. Dar labiau man buvo nesuprantama, kaip maisto pakeitimas gali paveikti ausų uždegimą. Vis dėl to aš nutariau išbandyti. Po maždaug mėnesio turėjau pripažinti, kad svoris krito. Dabar po 3 mėnesių galiu pasakyti:

TAI TIKRAI PADĖJO!
Net ausų uždegimas daugiau nepasikartojo.

Pas dviejų metų kalytę Franzi atsirado niežai. Viskas buvo taip blogai, kad ji net išsikandžiojo sau gana gilias žaizdas. Kraujo testas pas veterinarą parodė, kad jos kepenų pažeidžiamumas padidėjo 3 kartus. Testas alergijai (buvo ištirta 120 alergenų) parodė, kad tai nėra alergija maistui. Tik veterinaras nesugebėjo atsakyti, iš kur atsirado niežai ir kaip dabar padėti šuniui. Aš ir vėl paklausiau Jūsų patarimo. Tada ir kalytę pradėjau šerti Supermix GJ ir dietiniu Light. Po poros dienų pastebėjau, kad ji kasėsi jau ne taip įnirtingai. Taip buvo prieš beveik šešias savaites. Dabar niežai beveik visiškai išnyko, žaizdos gyja ir šuo vėl tapo ramus. Dėl to aš noriu Jums dar kartą širdingai padėkoti. Jūsų dėka sutaupiau daug pinigų, kuriuos aišku mieliau skirsiu savo šunims, nes jų sveikata yra man svarbiausia. Aš ir toliau šunis šersiu tik Jūsų maistu ir tikiuosi, kad Jūsų maistas padės dar daugeliui.

Su linkėjimaisLaba diena,

Šiandien norėčiau dar kartą Jums padėkoti,
Mūsų Carlos (bokserio patinas, 4,5 metų amžiaus) 2001 metų pabaigoje ir 2002 metų kovą turėjo didelių problemų su žarnynu, t.y. labai viduriuodavo ir sulyso. Niekas mums nepadėjo. Kito bokserio šeimininko patarimu mes pabandėme Jūsų maistą (dietinį Light, Supermix GJ ir augalų mišinį Krauter aus der Natur). Po 10 dienų gana aiškiai pamatėme pagerėjimą. Šiandien jis vėl linksmas šuo, be jokiu žarnyno problemų.

Dar kartą AČIUGerb. p.Köber,

Kai mes 1998 metų rugsėjį pirmą kartą nusipirkome iš Jūsų maistą, mūsų auksaspalvio retriverio patelė sirgo odos egzemomis. Ji pastoviai buvo veterinarų priežūroje ir buvo gydoma kortizono tepalu. Po to kai pamažu perėjome prie Jūsų maisto, savaitę po savaitės kailis darėsi vis gražesnis, egzemos po truputį nyko.
Po maždaug 10 savaičių šėrimo Köber‘s maistu mūsų patelė visiškai išgijo, o veterinaras buvo labai nustebęs tokiu maisto poveikiu. Esame dėkingi klientai, kurie taip pat Jūsų maistą rekomenduos visiems.

m.f.G
MuhlheimGerb. p.Köber,

Jau 1,5 metų mes turime vakarų Škotijos baltąjį terjerą. Nuo pat pradžių ji turėjo didelių problemų su žarnynu. Nuolatos nuo įvairaus maisto jos žarnynas kraujuodavo. Visiškai netyčia užėjau į Jūsų parduotuvę ir Jūs rekomendavote man Köber‘s Light dietinį maistą ir mėsos iš skardinių Fleisch menu fur Hunde. Nuo to laiko pagražėjo ne tik jos kailis, bet ir susitvarkė žarnynas. Kiekvienam rekomenduosiu Kober‘s produkciją.

Su linkėjimais
BochumasGerb. p.Köber,

Mano 3-jų metų vokiečių aviganis jau metus serga skrandžio liga. Negalėjome jį normaliai šerti, dėl ko šuo pastoviai budavo pusalkanis ir labai sulyso. Nuo to laiko kai pradėjau šerti Köber‘s sausu maistu (kaip papildą naudojau Köber‘s česnakus) šuns sveikata aiškiai pagerėjo. Šuns virškinimas susitvarkė, per trumpą laiką jis priaugo svorio. Ateityje savo šunį šersiu tik Kober‘s maistu.

HuckelhovenGerb. p.Köber,

Nuo pat mažens mūsų 6 metų vokiečių aviganis Boris sirgo niežais bei plaukų lūžimu. Po to, kai išbandėme visus vaistus ir ivairių gamintojų maistus, o aš pats netekau vilties, kreipiausi į Jus. Jau po 4 savaičių šėrimo Jūsų Supermix GJ ir laukinių augalų mišiniu, rezultatas buvo puikiai matomas.
Plaukų lūžinėjimas ir niežai visiškai išnyko. Taip pat visiškai pasiteisino Jūsų patarimas prieš erkes naudoti česnakų granules. Atostogaujant Bavarijoje pas šunį nesuradau nei vienos erkės.
Norėčiau širdingai Jums padėkoti, kad išvadavote mano šunį nuo baisių kančių.

Linkėjimai
Duisburg
Visas tiesības aizsargātas © 2015
Šķīdums : UAB SANRO


Oficiālais pārstāvis Latvijā un Lietuvā
vācu aitu audzētava
"Geležinis vilkas"


+371 2 9147997
E-pasts: kobers.latvija@gmail.com