Köber's - Šunų maistas
Lietuviškai
Latviešu valodā
Natūralus maistas
Sausas/užpilamas
Papildai
Skanėstai/užkandžiai
Kramtalai
Pagrindinis → Alergija
Alergija

 

Alergija / Odos ir kailio problemos / Niežai / Dermatitas / Egzema

Kasdiena iš susirūpinusių šunų šeimininkų, kurių šunys serga arba linkę į alergiją, mes gauname daugybę laiškų su klausimais susijusiais su įvairiomis alergijomis ir jų sukeliamomis problemomis. Šios alergijos dažniausiai pasireiškia niežuliu, šlapiomis egzemomis, dermatitu ir kitomis formomis, kas gali turėti neigiamos įtakos tiek fizinei, tiek psichinei šuns sveikatai, todėl tokias problemas reikia spresti nedelsiant.

Ilgametes patirties ir itin sėkmingų rezultatų su įvairiu veisliu šunimis dėka, mums pavyko sukurti derinį iš pilnaverčių maisto rūšių, užkertanti kelią įvairių rūšių alergijai.

Siekiant išvengti alergijos, pirmiausia reikėtu laikytis tam tikrų taisyklių ir nešerti šunio jokiais vadinamais "skanėstais", tokiais kaip kiaulių ausys, žarnokai, jaučių peniai, įvairūs šunų sausainiai, vitaminai, kepeninė dešra, sūris, dešra, kiaušiniai ir kitokie maisto likučiai nuo stalo, kurie dažniausiai duodami iš "gailesčio" arba tiesiog dėl augintinio maitinimo raciono paįvairinimo. Tik laikydamiesi šių nurodymų galėsite palengvinti gyvenimą savo augintiniui. Priešingu atveju, iš šio specialaus derinio jokio poveikio nebus.

Paprastai, pirmieji sveikimo požymiai pasireiškia jau po 6-8 savaičių. Tačiau labiausiai pagerėjimas matomas po maždaug trijų mėnesių. Savaime suprantama jog pažeistų/išplikusių odos vietų (egzemų) atstatymui reikalingas ilgesnis laiko tarpas, todėl kad turi ataugti naujas kailis. Šiuo deriniu savo šuni šerkite 2x per dieną. Išsamesnius ir lengvai suprantamus dozavimo nurodymus rasite lentelėje apacioje.
Nurodyti kiekiai remiasi praktine patirtimi ir gali būti koreguojami po kelių šėrimo dienų, atsižvelgiant į individualius šunio poreikius ir savybes. Jus galite pereiti prie mūsų produktų iš karto be jokių sunkumų. Savaime suprantama ankščiau paminėtas maisto rūšių derinys taip pat tinka ir jauniems šunims bei šuniukams. Šioje amžiaus kategorijoje taip pat pasiekti puikūs rezultatai.

Jeigu jūsų augintinis sausą maistą valgo nenoriai, galite įmaišyti nedaug mūsų ypatingo šlapio maisto iš skardinės Rinderlefzen pur (100% šviežios, liesos jautienos mėsos).
Dozavimas: 1-2 valgomieji šaukštai Rinderlefzen pur per valgį. Šis šlapias maistas šunims yra 400g ir 800g skardinėse.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Išbandykite mūsų sėkmingą derinį!
Mes galime padėti šunims, kuriems nesugebėjo padėti veterinarai.
Köber's Supermix GJ derinyje su Köber's Light (dietinis) & Köber's Kräuter aus der Natur o taip pat lengvas skanėstas Köber's Leckerchen.

Nuo senų laikų išbandytas ir įvertintas maitinimo derinys, tinkantis jautriai odai, kovai su niežuliu ir kitomis kailio bei odos problemomis.
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dozavimo lentelė esant niežuliui arba odos alergijai. Pagal lentelėje nurodytą kiekį šerkite 2x per dieną.

Šuns kuno svoris, kg
3-5 6-10 11-15 16-20 21-25 26-32 33-40 41-50 51-60 61-70 71-80
Puodelis(-ai) Köber's Supermix GJ
1/3
1/2
1/2
1
1
1 1/2
1 1/2
2
2
2 1/2
2 1/2
Puodelis(-ai) Köber's Light
1/2 1 1/2 2 1/2 3 3 1/2 3 1/2 4 4 5 5 1/2 6
Šaukštelis(-ai) Köber's Kräuter aus der Natur
1/4
1/4
1/2
1/2
1/2
1/2
1/2
1/2
1/2
3/4
3/4
Mažas matavimo puodelis(-ai) šilto vandens
1/2
1
2
3
3 1/2
3 1/2
4
5
5 1/2
6
6 1/2
Gerai išmaišykite ir po 2-3 minučių šerkite!  Svarbu! Prašome į maistą nieko papildomai nepridėti!
Visos lentelėje pateiktos dozės nurodytos remiantis ilgamete praktine patirtimi ir yra rekomendacinio pobūdžio. Po maždaug 7-10 dienų dozė gali būti keičiama savo nuožiūra, atsižvelgiant į kiekvieno šuns individualias savybes. Per pirmasias dienas nuo šėrimo pradžios šuo gali kurį laiką tuštintis skystai, tačiau po kelių dienų viskas turėtu susitvarkyti.
Visos teisės saugomos © 2015
Sprendimas : UAB SANRO
 
 
Oficialus atstovas Lietuvoje ir Latvijoje veislynas
"Geležinis vilkas"
 
 
+370 687 19364
El.paštas: info@koebers.lt